W nagłych przypadkach DYŻUR TELEFONICZNY 24H
tel. +48 505 454 108 / +48 531 659 769

Paweł Mucha

Lekarz weterynarii - specjalista chorób psów i kotów

pawel-mucha

 • lekarz weterynarii - specjalista chorób psów i kotów
 • choroby wewnętrzne, BIOPSJA, cytologia , USG, ECHO SERCA, kardiologia, RTG, chirurgia
 • założyciel i współwłaściciel Przychodni Weterynaryjnej DR HAU

 

W 2003 r. ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Ukończył kurs specjalizacyjny i zdał egzamin specjalizacyjny z zakresu: specjalizacja chorób psów i kotów. Ukończył trzystopniowy kurs diagnostyki cytologicznej, oraz diagnostyki cytologicznej chłoniaków i białaczek u psów i kotów. ukończył wiele szkoleń i stażów z zakresu diagnostyki obrazowej ze szczególnym uwzgklędznieniem USG , USG doppler oraz ECHO SERCA. Specjalizuje sie również w kardiologii. wykonuje BIOPSJĘ i badnie cytologiczne na miejscu w Przychodni Weterynaryjnej Dr HAU, aktualnie w trakcie drugiej specjalizacji Radiologia Weterynaryjna.

Jarosław Przygórzewski

Lekarz weterynarii - specjalista chirurgii weterynaryjnej

jaroslaw-przygorzewski

 • lekarz weterynarii - specjalista chirurgii weterynaryjnej
 • chirurgia, ortopedia i traumatologia, neurologia i neurochirurgia, anestezjologia, diagnostyka RTG
 • założyciel i współwłaściciel Przychodni Weterynaryjnej DR HAU

 

W roku 2005 ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryj w Lublinie. Od tego czasu rozwija swoją największą pasję, jaką jest chirurgia w każdym jej aspekcie. Od 2011 do 2015 roku odbył szereg staży i praktyk w najbardziej renomowanych szpitalach i klinikach weterynaryjnych w Polsce i zagranicą m.in.: FITZPATRICK REFERRALS (UK), Small Animal Teaching Hospital-University of Liverpool (UK), Small Animal Hospital-University of Glasgow (SCO), Jaggy Clinic Praha (CZ), Klinika Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jest uczestnikiem wielu konferencji (m.in.: SEVC-Barcelona, VetCo - Warszawa, Śląska Poliklinika), kursów (m.in.: Anestezjologia w praktyce, Klinika Bemowo) i szkoleń (m.in.: TPLO - Prof. Filippo Martini, University of Parma) z zakresu chirurgii, ortopedii, neurologii i neurochirurgii, anestezjologii, diagnostyki RTG, medycyny ratunkowej. W naszej przychodni konsultuje i operuje przypadki pacjentów, którym niezbędna jest pomoc chirurgiczna. Szczególną jego pasją są schorzenia układu ruchu (np. chirurgiczne leczenie zerwanego więzadła krzyżowego przedniego, metodą TPLO lub tzw. szwu bocznego; nawykowego zwichnięcia rzepki za pomocą transpozycji guzowatości kości piszczelowej i pogłębienia rowka kości udowej), skomplikowane złamania oraz operacyjne leczenie schorzeń kręgosłupa. Ukończył trzyletnie studia specjalizacyjne zdobywając tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej.

 

Sebastian Konopka

Lekarz weterynarii

 • lekarz weterynarii 

sebastian%20AAA

 •  neurologia, neurochirurgia, ortopedia, USG stawów i mięśni, RTG,  intensywna terapia, leczenie bólu, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego

 

 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Studia ukończył w 2013 roku. Od początku  związany z Przychodnią Dr Hau.  Pasjonuje się neurologią i ortopedią. Z tymi działami medycyny wiąże dalszy rozwój ścieżki zawodowej. Diagnozuje i prowadzi pacjentów neurologicznych i ortopedycznych. Prowadzi terapię przewlekłego bólu. Łagodzi cierpienie pacjentów za pomocą medycyny regeneracyjnej (PRP- osocze bogatopłytkowe, iniekcje z kwasu hialuronowego) i blokad rdzeniowych w syndromie końskiego ogona. W codziennej praktyce wykonuje USG ścięgien i stawów, mielografię i przeprowadza badania płynu mózgowo-rdzeniowego. Stosuje wczesną diagnostykę dysplazji stawów biodrowych metodą dystrakcyjną. Wykonuje operacje neurochirurgiczne i ortopedyczne. Stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.  

Anna Warchał

Inżynier  zootechnik

ania%20AAA

 • asystent lekarza weterynarii
 • opieka nad pacjentami w leczeniu stacjonarnym

 

W 2015 roku obroniła tytuł inżyniera zootechniki, specjalizacja: prewencja weterynaryjna i ochrona zdrowia zwierząt. Do Zespołu Przychodni DR HAU dołączyła w 2014 roku. Jej najważniejszymi zadaniami w przychodni są; przygotowania przedoperacyjne, opieka pooperacyjna nad pacjentami oraz nadzór anestezjologiczny podczas zabiegów. Rozwija swoje pasje i poszerza wiedzę w powyższych dziedzinach uczestnicząc w rożnych kursach i szkoleniach (np. Kurs anestezjologii - prowadzący dr n. wet. Piotr Skrzypczak).

 

sylwia%20AAA

Sylwia Klamerus

Technik weterynarii

 • asystent lekarza weterynarii
 • rejestracja pacjentów, sklep zoologiczny

 

W 2013 r ukończyła Technikum Weterynaryjne w Nowym Targu, odbyła kursy kosmetologii oraz rehabilitacji zwierząt. Uczestniczka wielu szkoleń z dziedzin: dietetyka psów i kotów, prawidłowe żywienie koni, pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, wpływ żywienia na stan skóry i sierści. W przychodni zajmuje się rejestracją pacjentów, prowadzi sklep zoologiczny. Często asystuje przy badaniach i zabiegach, opiekuje się zwierzętami w szpitalu. Udziela  porad w zakresie  żywienia i profilaktyki.

 

PARTNERZY

naczterechlapach.pl
laboratoria weterynaryjne
Lab-wet, Laboklin, Idexx

STRONY SERWISU

 

KONTAKT

 icon-addr ul. Mała Góra 71 A
30-864 Kraków
 icon-phone tel. 12 658 00 72
505454108 / 531659769
For English call: +48 531659769
 icon-email kontakt@drhau.pl
 icon-watch

Godziny otwarcia
pon-pt 08.00-22.00
sobota 09.00-15.00