W nagłych przypadkach DYŻUR TELEFONICZNY 
tel. 126580072

Pomoc kardiologiczna, echo serca zwierząt — Kraków

Kardiologia to dziedzina medycy, która zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń oraz wad układu sercowo-naczyniowego. W przychodni Dr HAU przyjmują specjaliści, którzy zajmują się profilaktyką, diagnostykę oraz leczeniem zwierząt domowych w kierunku problemów kardiologicznych. Oferujemy także opiekę w nagłych stanach, gdyby samopoczucie zwierząt uległo nagłemu i drastycznemu pogorszeniu. Nieustannie się rozwijamy, uczestnicząc w szkoleniach, stażach i praktykach zawodowych, które umożliwiają nam zapoznanie się z nowoczesnymi odkryciami w dziedzinie nauk medycznych, co wpływa na możliwość leczenia Pacjentów za pomocą nowoczesnych metod.

Gabinety w przychodni Dr HAU są wyposażone w nowoczesny sprzęt, który wspomaga lekarzy weterynarii w skutecznej oraz precyzyjnej diagnozie. Dzięki temu metody leczenia są dobierane do potrzeb Pacjentów i umożliwiają im powrót do pełnej sprawności. Na każdym etapie leczenia zapewniamy Państwu wsparcie merytoryczne, dotyczące prawidłowej opieki nad chorymi Pupilami oraz instruujemy na temat działań, które pozytywnie wpływają na proces rekonwalescencji, która w przypadku schorzeń kardiologicznych ma szczególne znaczenie.

Wykonujemy również następujące działania:

    • badania kardiologiczne,
    • echo serca,
    • RTG klatki piersiowej, ocenę radiologiczną sylwetki serca, płuc i naczyń krwionośnych.

Dzięki szerokiemu zakresowi badań diagnostycznych oraz bogatemu wyposażeniu specjalistycznej wiedzy diagnoza przebiega szybko i sprawnie, co wpływa na komfort i dobrostan zwierząt, a nierzadko również ratuje życie. W gabinetach tworzymy przyjazną atmosferę, która sprzyja powrotowi do zdrowia.

  • badanie kardiologiczne
  • RTG klatki piersiowej, ocena radiologiczna sylwetki serca, naczyń krwionośnych i płuc
  • ECHO SERCA

PARTNERZY

naczterechlapach.pl
laboratoria weterynaryjne
Alab, Vetlab, Laboklin, Idexx

STRONY SERWISU

 

 

KONTAKT

 adres ul. Mała Góra 71 A
30-864 Kraków
 phone tel. 12 658 00 72

 email kontakt@drhau.pl
 watch

Godziny otwarcia
pon-pt 08.00-22.00
sobota 09.00-15.00