W nagłych przypadkach DYŻUR TELEFONICZNY 
tel. 126580072

Ortopeda weterynaryjny — Kraków

Oferujemy profesjonalne usługi ortopedy – lekarza weterynarii w Krakowie. Opieką otaczamy psy, koty i inne zwierzęta domowe. Ortopedia weterynaryjna jest dziedziną chirurgii zorientowaną na leczenie układu ruchowego zwierząt. Lekarz weterynarii ortopeda zajmuje się więc między innymi niwelowaniem nieprawidłowości w kształtowaniu się młodego, rosnącego organizmu zwierzęcia oraz leczeniem schorzeń i skutków urazów powstałych w obrębie układu ruchu także u zwierząt dorosłych.

Leczenie w tym zakresie ma znaczący wpływ dla ogólnego stanu zwierząt, a także ich kondycji, samopoczucia. Niezwykle ważna jest stosowana profilaktyka, która powinna obejmować regularne wizyty ortopedyczne. Warto mieć również świadomość zachowań, jakich należy unikać, aby nie powodować i nie pogłębiać ewentualnych schorzeń.

Do każdego Pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając nie tylko wnikliwą diagnozę i skuteczne leczenie, ale również kompleksowe podejście, uwzględniające preferencje zwierzęcia oraz jego tryb życia. Wychodzimy z założenia, że przyjazna atmosfera sprzyja budowaniu pozytywnych relacji z Pacjentami, a także ich szybszym powrotom do zdrowia.

 

Szeroki zakres usług

W przychodni Dr Hau oferujemy szerokie spektrum badań oraz zabiegów, których celem jest umożliwienie Pacjentom powrotu do pełni sprawności. Jako jedni z nielicznych w Polsce w swojej ofercie mamy nowoczesną technologię TPLO - najlepszą i najczęściej wykonywaną w Europie Zachodniej oraz w USA operacyjną metodę leczenia zerwanego więzadła krzyżowego przedniego i kończyn miedniczych.

Ortopedzi weterynaryjni pracujący w przychodni nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w stażach, kursach, warsztatach i praktykach zawodowych, które umożliwiają zapoznanie się z nowoczesnymi osiągnięciami w zakresie medycyny oraz zdobywanie kolejnych tytułów medycznych, co wpływają na jakość i skuteczność podejmowanych działań.

PARTNERZY

naczterechlapach.pl
laboratoria weterynaryjne
Alab, Vetlab, Laboklin, Idexx

STRONY SERWISU

 

 

KONTAKT

 adres ul. Mała Góra 71 A
30-864 Kraków
 phone tel. 12 658 00 72

 email kontakt@drhau.pl
 watch

Godziny otwarcia
pon-pt 08.00-22.00
sobota 09.00-15.00